Smart baby solutions
Dystrybucja marekPaulina Krupińska oraz Zbigniew Urbański polecają produkty Babymoov – konferencja marki w Polsce

Innowacyjna marka Babymoov wchodzi na polski rynek

Technologia, która ułatwia rodzicom opiekę nad dziećmi

W czwartek 10 grudnia 2015 roku w restauracji Papaya odbyła się konferencja prasowa, na której ogłosiliśmy wprowadzenie na polski rynek produktów, jakich jeszcze nie było. Francuska, innowacyjna marka Babymoov wyróżnia się zastosowaniem technologii w akcesoriach dla dzieci, by ułatwić rodzicom opiekę nad maluchami. Babymoov oferuje nowoczesne i kreatywne produkty zapewniające bezpieczeństwo dziecku, zwiększające jego komfort, ułatwiające pielęgnację i karmienie.

Pojawienie się dziecka na świecie to prawdziwa rewolucja dla rodziców, którzy odczuwają wielką radość i jednocześnie odkrywają nowe obowiązki związane z opieką nad maluchem. Na rynku jest wiele produktów, które mają za zadanie pomóc rodzicom w stawianiu pierwszych kroków w nowej roli. Marka Babymoov wyróżnia się na ich tle zastosowaniem rozwiązań technologicznych, dzięki którym akcesoria są bardziej funkcjonalne, a to jest jedno z podstawowych kryteriów, którymi kierują się rodzice kompletując wyprawkę dla dziecka.

Wybierając produkty dla swojej córeczki, kieruję się przede wszystkim ich użytecznością. Akcesoria zaawansowane technologicznie dają mi poczucie bezpieczeństwa, a to bardzo ważne w opiece nad dzieckiem. Korzystając np. z wideo niani Babymoov, nie muszę co chwilę wchodzić do pokoju córeczki, by sprawdzić, czy spokojnie śpi. Widzę ją na ekranie tabletu lub smartfona i mogę zareagować, gdy dzieje się coś niepokojącego. Do tego produkty Babymoov są świetnie zaprojektowane, nowoczesny design sprawia, że nie tylko ułatwiają opiekę, ale również pięknie się prezentująmówi Paulina Krupińska, Miss Polonia oraz świeżo upieczona mama 4-miesięcznej Tosi.

Zdaniem Zbigniewa Urbańskiego, doświadczonego eksperta od gadżetów i taty dwóch córek, rodzice czasem błędnie myślą, że technologia czyni z produktu tylko modny gadżet. Zaawansowane rozwiązania, jak te zastosowane w produktach Babymoov, pełnią ważne funkcje – zwiększają bezpieczeństwo, ułatwiają opiekę nad dzieckiem, oszczędzają czas i często pieniądze, gdy możemy kupić produkt typu 3w1 zamiast kilku akcesoriów – dodaje ekspert.

Marka Babymoov doskonale rozpoznaje codzienne potrzeby zarówno rodziców jak i dzieci oferując innowacyjne produkty we wszystkich najważniejszych kategoriach codziennej opieki nad maluchem.

W kategorii bezpieczeństwo marka Babymoov proponuje zaawansowaną wideo nianię, która nie emituje fal radiowych, oraz szeroki wybór niań elektronicznych. Dzięki technologii CPL sygnał z kamery trafia do routera, wykorzystując standardową sieć elektryczną. Do wideo niani Babymoov jest do pobrania bardzo intuicyjna, bezpłatna aplikacja My Babycamera kompatybilna z systemem iOS i Android, która pozwala na połączenie z kamerą czterech osób jednocześnie. Obraz i dźwięk w wysokiej, cyfrowej jakości można odbierać na tablecie lub smartfonie. Kamera pracuje również w trybie nocnym, co gwarantuje wysoką jakość obrazu nawet gdy jest ciemno. Dodatkową funkcją jest detektor ruchu, możliwość nagrywania obrazu, robienia zdjęć jak i odtwarzania kołysanek.

Babymoov oferuje również zaawansowany produkt zapewniający komfort dziecku - automatyczny bujaczek dla niemowląt Swoon Motion. Można go ustawić w wielu wygodnych dla maluszka pozycjach i regulować jego wysokość np. do poziomu sofy czy stołu, dzięki czemu niemowlę już od pierwszych dni może towarzyszyć rodzinie np. podczas posiłków. Wbudowany mechanizm bujający w 5 delikatnych prędkościach i 2 trybach kołysania na boki, sprawia, że niemowlę jest kołysane, a rodzice mają chwilę, by zrobić coś innego, będąc przy tym cały czas przy dziecku. Producent zadbał o 5-punktowe pasy bezpieczeństwa i bardzo prostą, intuicyjną obsługę. Zaletą jest również możliwość łatwego rozłożenia bujaczka do transportu, dzięki czemu można go wszędzie zabrać ze sobą.

Pojawienie się dziecka w domu to również rewolucja w kuchni. Nowe produkty spożywcze, sprzęty, sposoby przygotowywania posiłków to dla rodziców nie lada wyzwanie. Prawdziwym ułatwieniem jest wielokrotnie nagradzany robot kuchenny Babymoov Nutribaby, który łączy wiele funkcji w jednym urządzeniu: blender, parowar, podgrzewacz do butelek i dań w słoiczkach, sterylizator. Dodatkowo w urządzeniu można rozmrażać niewielkie posiłki i gotować jajka. Robot Babymoov Nutribaby składa się z dwóch pojemników, dzięki czemu można przygotować dwudaniowy posiłek jednocześnie, a czas który zaoszczędzimy możemy przeznaczyć na zabawę z maluchem i budowanie relacji. Urządzenie jest proste w użyciu i czyszczeniu, wyposażone w alarm wizualny i dźwiękowy, który informuje o: zakończonym gotowaniu, niewystarczającej ilości wody lub niedostatecznym zmieszaniu produktów, dzięki czemu nawet mama stawiające pierwsze kroki w kuchni poczuje się pewniej. Tak jak w przypadku wideo niani, do Babymoov Nutribaby dostępna jest aplikacja na smartfony – pomoc w przygotowaniu dań (mała książka kucharska).

Dzięki technologii marka Babymoov udoskonala również akcesoria do podstawowej pielęgnacji dzieci. Projektanci marki stworzyli wannę Digibath, która jednocześnie waży dziecko i mierzy temperaturę wody. Funkcja ważenia oparta jest na 4 sensorach umożliwiających bardzo dokładny pomiar, a jego wynik wyświetlany jest na wbudowanym monitorze LCD. Wanna wyposażona jest w specjalne profile zapewniające właściwe ułożenie dziecka, które można zdemontować, gdy dziecko podrośnie i będzie mogło samodzielnie siedzieć. W ofercie marki znajdują się również wanny Babymoov Aquanest utrzymujące właściwą temperaturę wody.

W ofercie marki rodzice znajdą również szeroki wybór akcesoriów outdoorowych takich jak modne torby, plecaki, organizery, akcesoria do samochodu, a nawet namioty. Karmienie ułatwią nowoczesne krzesełka, podgrzewacze i sterylizatory do butelek, a także zestawy pojemników, naczyń i sztućców dziecięcych. Warto zwrócić uwagę również na maty korygujące prawidłową pozycję dziecka, lampki i nawilżacze powietrza. Maluchom z pewnością spodobają się zestawy rozwijających, kolorowych zabawek.

 


Wszystkie akcesoria Babymoov spełniają normy bezpieczeństwa i są wykonane z materiałów najwyższej jakości oraz trwałości, co potwierdzone jest przez markę dożywotnią gwarancją. Dzięki temu produkty Babymoov będą służyły rodzicom przez lata i są doskonałą inwestycją w opiekę nad dzieckiem na najwyższym poziomie.

 

00-342 Warszawa, ul. Topiel 12 tel. +48 22 826 15 23, email: abckid@abckid.pl
Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl