Smart baby solutions

Brother Max Bezdotykowy termometr cyfrowy N BM70933GN2


Cyfrowy pomiar temperatury przez
czoło oraz pomiar temperatury pokojowej

Dokładny do 0,2 stopnia C

Dokonuje pomiaru tylko w 1 sekundę

Dla dzieci i dorosłych

Przy pomiarze nie dotyka ciała,
bez potrzeby wymiennych końcówek

Automatyczne podświetlanie
dla łatwego odczytu


Ostrzeżenie o zbyt wysokiej
temperaturze

Opakowanie zawiera 2 baterie AAA
Brother Max Bezdotykowy termometr cyfrowy N BM70933GN2
Bezkontaktowy termometr cyfrowy
Niektóre maluchy nie lubią kiedy mierzy im się temperaturę w standardowy sposób , a w szczególności kiedy śpią. Termometr bezdotykowy Brother Max jest rewelacyjnym rozwiązaniem!! Pozwala na bezdotykowy pomiar temperatury dziecka na czole, nawet podczas snu maluszka!!
Wystarczy przytrzymać go blisko czoła i nacisnąć przycisk aby uzyskać szybki i dokładny odczyt temperatury z dokładnością do 0,2 °, w ciągu zaledwie 1 sekundy . Dla ułatwienia, termometr posiada wizualne ostrzeganie o uzyskanym pomiarze. Jeśli zmierzona temperatura jest zbyt wysoka zaświeci się na czerwono. Podwyższoną temperaturę sygnalizuje na pomarańczowo, a normalną na zielono. Termometr nie dotyka skóry , tak więc nie ma potrzeby stosowania nakładek na sondę pomiarową.

Wyświetlacz LCD posiada podświetlenie dla łatwego odczytu w czasie nocy .W pamięci termometru można sprawdzić ostatnich 19 odczytów temperatury.

Przycisk wyciszania eliminuje dźwięki aby uniknąć ewentualnego zakłócenia spokoju malucha.

Możesz również użyć tego termometr do pomiaru temperatury otoczenia w pomieszczeniach, idealne do kontrolowania odpowiedniej temperatury na przykład w pokoju dziecka, czy w przedszkolu .

Nasz termometr został zaprojektowany, aby był prosty w obsłudze. Korzystamy z niego pomocą jednego przycisku oraz jasnych i przejrzystych ikon.

Poziom naładowania akumulatora jest wyświetlany na ekranie , aby informować na bieżąco, kiedy potrzebna będzie wymiana baterii. Termometr posiada automatyczne wyłączanie w celu oszczędzania baterii. Wysoce energooszczędne baterie, o wyjątkowo długiej żywotności .

Łatwe przełączanie między skalą Celsjusza i Fahrenheita.

Zawiera 2 baterie AAA .

Nadaje się do użytku dla całej rodziny.
 
 
00-342 Warszawa, ul. Topiel 12 tel. +48 22 826 15 23, email: abckid@abckid.pl
Menu
Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl